מנעולן וצבעים

מנעולן וצבעים

מנעולן

מנעולן פורץ את דלת הרכב או שובר חלון אם חלילה נשכח ילד או בעל חיים ברכב. הוא עושה כל שניתן כדי להגיע מהר למקום ולהציל את הילד או את בעל החיים שאינו מסוגל להישאר זמן רב בחום הכבד.
בכל מקרה שיש צורך בהחלפת צילינדר, כדאי לפנות למנעולן . במקצועיות ובידע הרב שלו הוא ימליץ על צילינדר איכותי שיחזיק מעמד לאורך שנים רבות וכמות התקלות שבו היא אפסית. אם הלקוח מעוניין תתבצע התקנה מהירה בו במקום.
מנעולן מגיע תוך פרק זמן קצר כדי לעזור לדייר שדלת ביתו נטרקה מהרוח והמפתחות נותרו בפנים. המנעולן מנסה בכמה דרכים לפרוץ את הדלת ורק אם אין ברירה הוא מפרק את הצילינדר או את צירי הדלת כדי להוציא אותה ממקומה ולאפשר לדייר להיכנס הביתה.
מנעולן יודע גם לפתוח כספות אם הקוד הסודי אינו פותח את דלת הכספת. לעיתים הדבר קורה עקב קוד סודי שגוי כשהלקוח שכח מהו הקוד החדש שיצר ולעיתים עקב תקלה מכנית. המנעולן מבצע כמה ניסיונות תוך שימוש בכלי עבודה עדינים כדי להזיז את גלגל השיניים ולגרום לו להגיע לנקודת המוצא אשר בה תיפתח הדלת.

צבעים

המעברים בין הדירות השכורות בעיקר של הסטודנטים והצעירים, יוצרים עבודה רבה לצבעים. הם נקראים לעיתים תכופות כדי לצבוע דירות קטנות וגדולות כדי לעמוד בהתחייבויות לבעל הנכס. רוב הבתים נצבעים בלבן או בצבעים בהירים אחרים על פי בקשת המשכיר.
צבעים הם מומחים בצביעת בתים באמצעות סוגים שונים של צבעים. מגוון האפשרויות הוא רחב במיוחד וכל לקוח בוחר לבד או בעזרת מעצבת הפנים שלו את המרקם ואת הגוון המועדף עליו. הצבעי מקפיד לבצע עבודה נקיה, איכותית ומדויקת ובמקביל לא להותיר לכלוך רב או כתמי צבע על האריחים כיוון שלפעמים די קשה להוציא אותם.
רוב אנשי המקצוע שהם צבעים מעניקים שירות מצוין ללקוחות. הם מגיעים במועד שנקבע ומסיימים את עבודתם תוך ימים בודדים, על פי היקף העבודה. בימי ביצוע הצבע רצוי לא לשהות ולא לישון בבית בגלל האדים שמותיר הצבע ומסוכנותו לחלק מהאוכלוסייה, במיוחד לאלו האלרגיים ולילדים הקטנים.
צבעים, צובעים דירות באמצעות סולמות גבוהים . הם מבצעים את מלאכתם בזהירות במיוחד כשמדובר בצביעת התקרה. קבלן הצבע רוכש את הצבעים שבחרו הלקוחות וצובע כמה שכבות על פי החלטת הלקוחות כדי ליצור קירות נעימים היוצרים אווירה חמימה ברחבי הבית.
איטום מרתף