הדברות וחשמלאי

הדברות וחשמלאי

הדברות

בעת הכניסה לבית חדש או לדירה שכורה מומלץ לבצע הדברה נגד תיקנים ונמלים כשהדירה ריקה. צוות הדברות מבצע זאת באמצעות הדברה ירוקה אקולוגית או באמצעות חומרים כימיים בהתאם לסיכום עם הלקוח.
מכרסמים בחצר הם תופעה מאד לא נעימה למבוגרים ובעיקר לילדים . בעת הצורך מזמינים את צוותי הדברות כדי שיפזרו רעל בכל מקום. המכרסמים ייעלמו די מהר מכל סביבת הבית. יש להקפיד שחיות מחמד לא יאכלו בטעות רעל זה שעלול לגרום להם לבעיות בריאותיות קשות ואף למוות.
כשמזמינים את שירותי הדברה יש להיערך לכך מראש, לפנות את כל המוצרים הגלויים כמו מזון, ספרים, חפצים וצעצועים. להכניס אותם לתוך הארונות כך שלא ייחשפו לחומר המסוכן. בתום ההדברה ולאחר כמה שעות על פי המלצת המדביר, מנקים היטב את כל המשטחים והמרצפות.
וועד הבית מזמין אחת לשנה את צוות הדברות כדי לרסס את חדרי המדרגות, המעליות, הלובי, חדרי האשפה, המעברים בין הקומות והחניון. כל זאת כדי למנוע את הגעתם לדירות של מזיקים שונים כמו נמלים תיקנים ועוד.
ניתן לבצע גם איטום מרפסת

חשמלאי

חשמלאי שלמד מקצוע זה במוסד מוכר, עבר את המבחנים וקיבל תעודת הסמכה, יכול לטפל בבעיות חשמל שונות אצל הלקוחות. חשוב לוודא שלחשמלאי המגיע אליכם הביתה יש רישיון בר תוקף לעסוק בעבודות חשמל. יש כמה דרגות של רישיון על פי היקפי העבודה.
כל חשמלאי מטפל בבעיות של קצרים שקרו עקב הצפה של מכונת הכביסה או המדיח .המים שחדרו למערכת החשמל גרמו לקצר ויש לטפל בכך כדי ששוב תהיה אספקת חשמל סדירה בבית. החשמלאי בודק את לוח החשמל ומתקן את המקומות הרלבנטיים .
חשמלאי מטפל בתקלות שבהן המזגן אינו פעיל מסיבות שונות . בהרבה מקרים המזגן קורס עקב עומס חוב, פעילות של כמה מכשירים במקביל בבית או קצר שפגע באחד מחלקי המזגן. על פי המקרה, מתקנים את הבעיה או מחליפים חלק כדי שהמזגן יוכל להמשיך לשרת את הלקוחות במיוחד בימי הקיץ החמים.
הימצאותו של חשמלאי, מאפשרת לדיירים בדיור מוגן לפנות אליו בכל מקרה של תקלה בדירתם. לעיתים זה קורה עקב בעיה שקשורה לאספקת החשמל מחברת החשמל ולעיתים עקב הפעלה לא נכונה ולא בטיחותית של מכשיר חשמלי קטן כמו טוסטר, כיריים חשמליות, מצנם או קומקום חשמלי.