אינסטלטור וטכנאי מחשבים

אינסטלטור וטכנאי מחשבים

אינסטלטור

כשיש צורך באינסטלטור, חשוב לקבל המלצות מחברים או קרובי משפחה שנעזרו באינסטלטור זה או אחר והיו מרוצים מעבודתו המקצועית, ממחיר הוגן ומסיום העבודה תוך פרק זמן סביר. חשוב להזמין עבודה מאיש מקצוע המתחיל את העבודה ומסיים אותה תוך פרק זמן שנקבע מראש ואינו יוצר סחבת.
אינסטלטור רוכש עבור לקוחותיו כלים סניטריים על פי בקשתם. אסלה תלויה, ניאגרה נסתרת, אמבטיה, כיור מונח וכל פריט אחר. ההתקנה מתבצעת בתשומת לב רבה כדי לא לשבור את הפריטים היקרים . בתום ההתקנה תבוצע הפעלה ואם הכול תקין יקבל האינסטלטור את מלוא התשלום המגיע לו כפי שסוכם.
אינסטלטור הוא מומחה באיתור תקלות ונזילות. רבים מהם נעזרים במצלמה תרמית כדי לגלות את המיקום המדויק של התקלה. לאחר מכן שוברים חלק מהקיר הרטוב או מרימים את האריחים הרלבנטיים בלבד. מתקנים את הצנרת באמצעות אביזרי חיבור ובודקים אם הנזילה נעצרה. אם הכול תקין מדביקים שוב את האריחים ומתקנים את הקיר ששברו.
אינסטלטור פותח סתימות של צנרת לאורך קווי המים או הביוב בבתים ובבניינים על פי הצורך. אם קיימת תקלה וזרימת המים היא איטית, סביר להניח שיש חפצים המונעים זרימה קולחת של המים ולכן נוצרת סתימה . פתיחה של הצנרת ושחרור החפצים המפריעים יגרום לכך שהמים יזרמו שוב בקצב מהיר. האינסטלטור מנחה את הדיירים אילו פריטים לא להשליך לאסלה כדי שלא יוצרו מצבים כאלה שנית.

טכנאי מחשבים

הדרישה הגדולה לטכנאי מחשבים דרבנה צעירים רבים ללמוד את נושא המחשוב על כל רבדיו, שירותי IT , רשתות מחשבים, שירותי ענן ואין ספור נושאים נוספים. מספרם של הלקוחות הפוטנציאלים המשתמשים באופן קבוע במחשב עולה מיום ליום ולכן ידיהם של טכנאי המחשב מלאות בעבודה. הם מעניקים שירות מסור ומקצועי בכל תקלה ובכל בעיה לשביעות רצונם של הלקוחות .
כל טכנאי מחשבים המטפל בעסקים גדולים באופן קבוע חייב להכיר את התוכנות הייעודיות שבהם משתמשים בבית העסק כדי לפתור את התקלות. מעבר לכך הוא חייב להיות עם היד על הדופק ולהתריע על מצבים אקוטיים כמו זיכרון שאינו מספיק לצרכי העסק או בעיה בגיבויים . לכל עניין הוא ממליץ על פתרון באמצעות ענן או רעיון אחר כדי שלא תהיה תקלה רוחבית שתגרום לאיבוד שעות עבודה יקרות של העובדים ועיכוב הליכי העשייה.
טכנאי מחשבים בודק כל מחשב על כל רבדיו כדי לאתר תקלה המונעת את העבודה בו. לעיתים מדובר בתקלות פעוטות, לעיתים מדובר בתקלות גדולות. אם אי אפשר לתקן את הבעיות שנוצרו עקב גילו המופלג של המחשב, אין ברירה אלא לרכוש מחשב חדש, נייח או נייד על פי צרכיו של הלקוח.
במעבדת השירות משתדל טכנאי מחשבים לפתור כל תקלה של מחשב המגיע למעבדה. לעיתים קצר חשמלי גורם לכך שהמחשב הפסיק לעבוד באופן פתאומי, כשהחשמל חזר, המחשב עלה ושוב נוצר קצר והוא כבה. התכיפות הרבה של הפעלת המחשב וכיבויו באופן לא מסודר גורמת לתקלה משמעותית ואין אפשרות לתקן אותו . הלקוח ירכוש מחשב חדש על פי רצונו, נייח, נייד או אייפד.
אתר ביטומן