הובלות ומעצבת פנים

הובלות ומעצבת פנים

הובלות

יום העברת הדירה הוא יום קשה לכל הלקוחות. צוותי הובלות משתדלים להקל עליהם ולו במעט. הם מגייסים צוות גדול של סבלים כך שהעבודה תתבצע במהירות וביעילות . הפריטים השונים מועברים בזהירות מרבית למשאית וממוקמים בצורה כזו שהם לא יפלו במהלך הנסיעה ולא ייגרם להם נזק. הלקוחות מוודאים כי המובילים הפעילו ביטוח כולל במקרה של נזק משמעותי לציוד.
הובלות הרחיבו את יריעת השירות שלהם . לקוחות המעוניינים גם בשירותי אריזה של תכולת הבית בארגזים איכותיים, באופן מבוקר ואחראי, תוך סימון אופי המוצרים בתוך כל ארגז יכולים לקבל שירות זה תמורת תשלום נוסף. השירות כולל גם פיזור הארגזים ליעדם בתוך הבית החדש, הוצאת הפריטים וסידורם בארונות, על המדפים ובמגירות ברחבי הבית.
מנוף ההרמה שנמצא בשימושה של חברת הובלות, יוצר עבודה קלה ומזרז מאד את הליך מעבר הדירה. באמצעות המנוף מעלים או מורידים את כל הארגזים ואת כל הציוד ישירות לתוך המרפסת או הסלון . משך הורדת התכולה או העלתה לדירה החדשה אורך פרק זמן קצר ביותר. השירות כרוך בעלות נוספת אך זה כדאי ועדיף על פני העסקת סבלים רבים שמרימים את הציוד הכבד על גבם.
הובלות מתאימים את ההעברה לצרכי הלקוחות. אם מדובר בהעברה של דירה קטנה או סטודנט העובר מדירה לדירה שהתכולה שלו היא מועטה, אפשר להשתמש במשאית קטנה או בטנדר ואין צורך בשימוש במשאית גדולה.

מעצבת פנים

מעצבת פנים מעניקה את הטאץ' שלה בכל דירה שהיא מעצבת. הקו העיצובי של כל דירה מותאם לבני הבית, לגילם של הילדים, לאורח חייהם ולעובדה אם יש בבית בעלי חיים או לא . כל נתון הוא משמעותי ומקבל במה בתפיסת העולם העיצובית.
רכישת פריטים לבית החדש מבצעים עם מעצבת פנים . היא זו שקובעת אילו אולמות תצוגה כדאי לראות, מיהם היבואנים המייבאים סחורה בסגנון הרצוי, כפרי, ווינטג', מודרני או קלאסי התואם את רצונם של הלקוחות. המוצרים השונים מוזמנים או נאספים כך שלקראת הכניסה לבית החדש הכול יהיה מוכן ואפשר יהיה לשנע זאת במועד הנכון.
סין הייתה להיות אימפריה לצורך רכישת מוצרים לבתים חדשים . הפרשי עלויות הרכישה בין סין לישראל כולל עלויות השילוח בדרך הים ארצה עומדים על כ – % 50 . כשמדובר ברכישות משמעותיות ההפרש הכספי משחק תפקיד מרכזי ולכן הישראלים טסים עם מעצבת פנים מעבר לים, מבצעים את ההזמנות וגם נהנים מהטיול.
מעצבת פנים יוצרת מהפך בנראות הבית . לעיתים היא ממליצה להגדיל חדר מסוים כמו חדר האמבטיה על חשבון מרפסת השירות שהיא גדולה במיוחד אם המיקומים הם צמודים . לעיתים היא ממליצה להגדיל במעט את פינת האוכל על חשבון חדר המגורים כדי ליצור פינת אירוח רחבה ומרווחת הרבה יותר, או להקטין חדר שהו בשימוש מועט.
איטום בהתזה